Tiskové zprávy

Poškození klienti pojišťoven: Neplatných smluv na investiční životní pojištění v hodnotě desítek miliard korun může být až milion, poškozených až statisíce Čechů

PRAHA (6. března 2018) – Na systémový problém obřího rozsahu chtějí upozornit klienti poškození českými pojišťovnami při uzavření životního pojištění se spořící složkou. Může jít až o milion neplatných smluv a škody v řádech desítek miliard korun, včetně dopadu do...

Tiskové zprávy

Finanční arbitr zneplatnil další smlouvy pojišťoven AXA a Česká pojišťovna

Nespokojení klienti českých pojišťoven v oblasti investičního životního pojištění se dočkali dalšího úspěchu. Finanční arbitr totiž opět pravomocně rozhodl o neplatnosti pojistných smluv investičního životního pojištění a přisoudil bezdůvodné obohacení ve prospěch klientů. Informoval o tom dnes Jiří Chvojka, který poškozené klienty mediálně zastupuje.
TV Barrandov

Spoříme pro děti

Drtivá většina z nás chce zajistit své děti, aby pak mohly, jak se říká, vylétnout z hnízda a včas se osamostatnit. Rodiče tak dětem měsíčně ukládají stranou i několik tisíc korun.
Mladá Fronta DNES

Trest za skrývání poplatků

Neumíte si sjednat platnou smlouvu, proto vrátíte peníze. Tak se dá stručně shrnout vzkaz, který ve svém rozhodnutí poslal finanční arbitr České pojišťovně (ČP).